החטיבה ללימודי תעודה של אמן מזמינה אותך להיות מה שאת אוהבת.

בואי להיות הצלמת, האמנית או היוצרת הטובה ביותר כמו שאת חולמת. כמו שאת יודעת שאת יכולה להיות. כמו שאת יודעת שמגיע לך להיות.

לפגישת יעוץ והכוונה

השאירי פרטים ונשמח ליצור קשר

אז למה בעצם לבחור בחטיבה ללימודי תעודה?

החטיבה ללימודי תעודה שמה לעצמה כמטרה עיקרית להוביל אותך להיות הצלמת, האמנית, היוצרת, בדיוק כמו שאת יודעת שאת יכולה להיות.

בעבור כך אנו מעמידים לרשותך סגל מרצים בכיר, כלים איכותיים וחדשנים, ועשייה רבה של חיבורים ושיתופי פעולה עם גופים מסחריים כבר בזמן הלימודים.

בוגרות רבות המסיימות את לימודיהן במחלקות השונות משולבות כיוצרות בשוק העצמאי, כמורות ומדריכות ובעוד מספר רב של מקצועות מגוונים.

החטיבה פועלת מזה כ- 15 שנים בהן צברה מוניטין של איכות מקצועית באווירה מיוחדת המתאימה לציבור החרדי.

בתום מסגרת לימודים מלאה של שנתיים, תוענק תעודת גמר של "אמן" מטעם עיריית ירושלים ומשרד התרבות.

משך הלימודים: שנתיים, פעמיים בשבוע, 14 ש"ש.

המחלקה לצילום ומדיה דיגיטלית

המחלקה ללימודי צילום הוותיקה והמובילה בציבור החרדי מאפשרת להצטרף ללימודים איכותיים ומאתגרים המשלבים מקצועיות גבוהה ובלתי מתפשרת בשילוב חוויה אישית מעצימה. אופי הלימוד, בשונה מלמידה טכנית של צילום, הוא יסודי ומנתב להבנה של חומר הגלם הצילומי – האור. לימוד בשיטה זו מחזק את החשיבה היצירתית בכל תרגיל ומשימה ומגביר את היכולות המקצועיות והאמנותיות.

המחלקה לעיצוב פנים

המחלקה ללימודי עיצוב פנים מזמינה אתכן ללמוד תחום מבוקש ומתפתח במקום הראשון ללימודי עיצוב בציבור החרדי. מסלול הלמידה נבנה מתוך הבנה לצרכיו הייחודים של הציבור החרדי לעיצוב חללי מגורים, חללי עבודה, חנויות ומשרדים. דגש משמעותי יושם על חשיבה קונספטואלית באופן חוויתי המקדם כל סטודנטית לפרוץ את יכולות העיצוב האישיות בשונה מעבודה בקודים מוכרים. הבוגרות תסיימנה את הלימודים עם רמת ידיעות ויכולות גבוהה המאפשרת השתלבות מהירה במעגל התעסוקה כמעצבות פנים.

המחלקה לצורפות ועיצוב תכשיטים

המחלקה ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים משלבת בתוכה אמנות מפתיעה, יצירתיות ומעוף לצד לימוד טכני מקצועי ,יסודי ומקיף. במהלך הלימודים נרכוש מיומנות יסודית בטכניקות עבודה מסורתיות לצד חדשניות, תוך שימת דגש חזק ומעמיק על פיתוח רעיוני וצורני עם ביטוי אישי, עד לעיצוב וגימור בסטנדרטים גבוהים. הלימודים כוללים הדרכה אישית, הכוונה ויעוץ להקמת סטודיו, קשר עם ספקים ובעלי מקצוע וליווי בכל השלבים.

המחלקה לקרמיקה

המחלקה לעיצוב קרמי מזמינה את שוחרות האמנות להצטרף למסלול לימודי מקצועי, מרתק ומאתגר באווירה ייחודית ובליווי אישי. במחלקה נגלה את רזי החומר הקרמי ונביא אותם לידי ביטוי בעיצוב ויצירת כלים, תבליטים ואובייקטים פיסוליים שונים. בד בבד, נחזק את היכולות הרעיוניות והיצירתיות של כל אחת. הלימודים מתקיימים בסדנת הקרמיקה המקצועית והמצוידת העומדת לרשות הסטודנטיות גם מעבר לשעות הלימודים. העבודות ייעברו שריפה גבוהה של 1200 מעלות בתנורים ייעודיים של המחלקה.

המחלקה לאמנות פלסטית

המחלקה לאמנות פלסטית נותנת מענה מקצועי רחב ובלעדי בציבור החרדי ללימודי האמנות. תהליך הלמידה מעמיק ומאתגר בזיקה לאמנות העבר ולמגמות המתהוות היום .הלימוד מקנה נגיעה בקשת גדולה של ביטויים מחדד את ההבעה היצירתית האנדבידואלית ומוביל להישגים מפתיעים. ישנו שילוב של טכניקות מקצועיות ולמידה יסודית תוך שילוב חשיבה ויזואלית וחוקרת המעניקים לסטודנטיות את היכולת ליצור ולהתקדם אל עבר תובנות אישיות והישגים משמעותיים, הלימודים מתמקדים בתחום הדו והתלת מימד במגוון חומרים.

עיצוב אפנה

המחלקה לעיצוב אופנה מזמינה אותך להכרות חווייתית עם עולם האופנה ורכישת כלים לעיצוב ויצירת ביגוד בהתייחס לצרכיו הייחודיים של הציבור החרדי. המסלול שם דגש על פיתוח שפה וקונספט אישי לצד התמקצעות בטכניקות בסיסיות ומתקדמות לביצוע פרטי לבוש ברמה גבוהה. הלימודים כוללים שיעורי סטודיו משותפים ועבודה עצמאית לצד הדרכה אישית.

דרכי הגעה

"אמן"- המרכז לאמנות חזותית לציבור החרדי – רחוב זכרון יעקב 5, רוממה ירושלים. טלפון: 02-5302720

איפה? "אמן" – המרכז לאמנות חזותית לציבור החרדי  – רחוב זכרון יעקב 5, רוממה ירושלים

דרכי הגעה
תחבורה ציבורית בירושלים:

בית וגן ושכונות הצפון – קו 16
תחנה מרכזית, גוש שמונים ושמואל הנביא – קו 3
ג.שאול והר נוף – קו 52, 55
גשר המיתרים, גאולה – קו 59 ,9

לפגישת יעוץ והכוונה

השאירי פרטים ונשמח ליצור קשר